Клімкін пояснив, чому Росія самоусунулася від "нормандського формату"

Події на адміністративному кордоні Криму можуть бути пов'язані з виборами до Держдуми Росії
Depo.Влада
18 серпня 2016 08:28
ФОТО: depo.ua

Таку думку в ефірі "5 каналу" висловив міністр закордонних справ України Павло Клімкін, передає depo.ua. За словами міністра, ситуація в Криму досить непроста. І партія "Єдина Росія" не зовсім просто йде до підготовки до виборів.

"Тобто це може бути питання внутрішньої мобілізації і для Криму, і для Росії. Це один із можливих варіантів", – сказав Клімкін.

На запитання ведучої, чому Росія самоусувається з "нормандського формату", міністр пояснив:

"Зустріч двадцятки відбудеться в Гуанчжоу. Але Китай зараз головує в великій двадцятці. Гуанчжоу було тільки однією з ідей, оскільки реально зустріч може відбутися, коли підготовлений результат і коли на найвищому рівні може відбутися дискусія щодо одного-двох політичних питань. Для мене, власне, це бачення дорожньої карти виконання Мінських домовленостей, де були чітко пов’язані між собою часові рамки або, скажімо, послідовність і гарантія виконання. Інакше завжди це буде як робиться Росією: невиконання будь-яких безпекових передумов і спроба просто в очах наших друзів і партнерів покласти провину за це на Україну. Тобто Росія цієї тактики досі не змінює", - сказав міністр.

"Є бажання ускладнення переговорів у "нормандському форматі", оскільки Росія розуміє, що її логіка зараз аж ніяк не пройде", – підсумував міністр.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада