Клімкін підтримав позицію Турчинова під час засідання РНБО часів анексії Криму

Павло Клімкін заявив, що він підтримує позицію Олександра Турчинова під час засідання РНБО, коли вирішувалася доля Криму
Depo.Влада
25 лютого 2016 23:49
ФОТО: depo.ua

Про це Клімкін заявив в ефірі телеканалу 1+1, передає depo.ua з посиланням на ТСН.

Зазначимо, що під час засідання Турчинов єдиний проголосував за введення воєнного стану в Україні.

"Росії ніколи не можна йти на поступки. Оскільки найменша поступка потім забувається, а відлік починається знову. Тому, як голосувати за два роки потому – сказати дуже важко. Але я дуже симпатизую позиції членів РНБО, таких як Олександр Турчинов. Я вважаю, що це справжня патріотична позиція. Я б мислив у тому ж розрізі", - заявив міністр.

Міністр закордонних справ Павло Клімкін каже, що стратегія України з повернення Криму полягає у двох важливих елементах: перший – міжнародно-правовий. Україна разом із світом має продовжувати тиснути на Росію та не визнавати анексію. А другий елемент – кримчанам необхідно пояснити, що бути у складі європейської України набагато перспективніше.

Нагадаємо, РНБО опубліковала повну версію стенограми засідання Ради  від 28 лютого 2014 року щодо анексії Криму.

На засіданні РНБО, що відбувалося під час російської окупації Криму, тодішній в.о. президента Олександр Турчинов наполягав на введенні воєнного стану.

Натомість, прем’єр Арсеній Яценюк повідомив, що "у нас на казначейському рахунку взагалі відсутні гроші" і пропонував українській владі прямі переговори з самопроголошеною владою Криму.

Лідер парламентської фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко закликала не вводити воєнний стан і не вдаватися до активних військових дій на захист Криму через можливий розгром української армії, яка значно поступалася російській.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада