Клімкін розповів нідерландським депутатам про переваги асоціації ЄС з Україною

Павло Клімкін обговорив з депутатами Комітету парламенту Нідерландів питання референдуму в Нідерландах з приводу Угоди про асоціацію між Україною та ЄС
Depo.Влада
21 березня 2016 21:00
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили у Департаменті політики і комунікацій МЗС, передає depo.ua.

"Українська та нідерландська сторони обмінялися думками щодо переваг Угоди як для громадян України, так й нідерландців та мешканців країн-членів ЄС в цілому в контексті поширення європейських цінностей та розширення можливостей економічної взаємодії", - йдеться в повідомленні.

Клімкін також торкнувся питання російської агресії проти України, зазначивши, що в її основі є прагнення Кремля за будь-яку ціну зупинити європейський розвиток України.

Нагадаємо, як повідомив раніше міністр закордонних справ України Павло Клімкін, д
о кампанії за угоду про асоціацію України з ЄС на референдумі в Нідерландах приєднаються українські та іноземні політики і громадські діячі.

Нагадаємо також, консультативний референдум щодо угоди про асоціацію між Україною та ЄС має відбутися у Нідерландах 6 квітня. Його результати не матимуть обов'язкового характеру, проте в країні та в ЄС надають йому великої ваги. Уряд Нідерландів виступив на підтримку документа на референдумі, агітувати нідерландців проголосувати за ратифікацію угоди взявся також президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада