Клімкін обговорив права політв'язнів з Держсекретарем Ватикану

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін просив Ватикан використати можливості католицької церкви, можливості її контактів для того, щоб звільнити українських політв'язнів на Росії і в Криму
Depo.Влада
17 червня 2016 20:21
ФОТО: depo.ua

Про це він розповів післа зустрічі з держсекретарем і керівником уряду Ватикану П'єтро Пароліном, передає depo.ua з посиланням на Укрінформ.

"Кілька хвилин тому ми обговорювали з Держсекретарем і керівником уряду Ватикану П'єтро Паролін питання наших політичних в'язнів у Росії та питання наших політичних в'язнів у Криму. Я просив використати можливості католицької церкви, можливості її контактів для того, щоб звільнити наших політичних в'язнів", - повідомив Клімкін.

Крім того, зазначив він, сьогодні у Женеві у рамках сесії з прав людини проходить круглий стіл за участю Уповноваженого Президента України у справах кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва.

Як підкреслив глава МЗС, питання прав українських політв'язнів обговорюються й розглядаються нині, "саме з фокусом їхнього звільнення та необхідності консолідації з цією метою усіх міжнародних зусиль".

Раніше Петро Порошенко заявив, що домовився координувати процес звільнення заручників з Папою Римським Франциском, в якому понтифік буде допомагати

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада