Клімкін назвав кількість українських заручників на Донбасі, в Криму і на Росії

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін назвав кількість українських заручників, що утримуються агресором
Depo.Влада
17 червня 2016 18:55
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав журналістам на брифінгу, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

"У нас є зараз 12 політичних в'язнів на території Росії після того, як хлопців перевезено до Ростова, у нас є 16 політичних в'язнів на території Криму і, на жаль, багато наших хлопців на території Донбасу", – підкреслив Клімкін.

"Російські спроби перевезення українських політичних в'язнів з території Криму, створення враження, що начебто Крим це елемент Росії, – це не пройде, це ніким не буде визнано, ми будемо залучати і ЄС, і "Велику сімку", щоб вони чітко висловили свою позицію", – сказав Клімкін.

Він зазначив, що Україна буде працювати над консолідацією уваги міжнародних політиків до цього питання. "Наша теза у всіх розмовах – кожен з політиків цивілізованого світу має починати будь-яку розмову з представниками Російської Федерації з питань окупації Криму, того, що відбувається на Донбасі, і необхідності консолідації зусиль на звільненні наших політичних в'язнів", – додав Клімкін.

Нагадаємо, 14 червня відбувся обмін незаконно засуджених на Росії українців Геннадія Афанасьєва і Юрія Солошенка за схемою 2х2 на одеських журналістів - Олену Гліщінську та Віталія Діденка, організаторів та активних учасників так званої "Народної ради Бессарабії".

 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада