Клімкін розповів про долю угоди Україна-ЄС

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін вважає, що додаткові проблеми у реалізації угоди Україна-ЄС не виникнуть
Depo.Влада
18 квітня 2016 15:31
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив на зустрічі з представниками бізнес-асоціації, повідомляє depo.ua.

"З точки зору імплементації угоди, ми маємо позицію всіх членів ЄС, які вже ратифікували угоду разом з нами, що вона має реалізовуватись. Не має бути ніяких додаткових проблем для її реалізації. Звичайно, зараз знайдені відповіді на результати референдуму в руках голландського політикуму. Я дуже сподіваюсь, що після обговорень в парламенті це будуть відповідні політичні заяви і Нідерланди будуть просуватись вперед за ратифікацію. Звичайно, для нас дуже важливо, я дуже сподіваюсь, що найближчими днями це відбудеться, що комісія формально звернеться до ЄС, європейського парламенту з пропозицією надати Україні безвізовий режим", - заявив він.

Він додав, що це дуже важливо не тільки у форматі суто формальному, для нього "це унікальне сприйняття Європи в Україні, і України в Європі, про довіру і про можливості відкриття і кордонів, які повинні бути, врешті-решт, зруйновані".

Нагадаємо, що уряд Нідерландів визначиться зі своєю позицією щодо Угоди про асоціацію України і ЄС не раніше кінця червня.

Відзначимо, 12 квітня виборча комісія Нідерландів оголосила офіційні результати референдуму, згідно з якими 61% його учасників виступили проти асоціації ЄС з Україною. Явка склала 32,2% (при необхідних 30%).

Більше новин політики читайте на Depo.Влада