Клімкін: Безвізовому режиму з ЄС уже нічого не завадить

Запровадженню безвізового режиму України з Євросоюзом уже нічого не зможе завадити
Depo.Влада
20 квітня 2016 17:56
ФОТО: depo.ua

Таку думку в інтерв’ю "Цензор.нет" обґрунтував міністр закордонних справ України Павло Клімкін, передає depo.ua.

"Безвізовому режиму на сьогодні нічого не може завадити. Ми зробили зразкові реформи в рамках безвізового режиму. Це не спроба додаткової реклами. Європейський Союз буде дивитися, як працює антикорупційна система та міграційний менеджмент, як і за тим, як ми продовжуємо реформування. Якщо не буде ефективного виконання, виникнуть запитання з боку ЄС. Я сподіваюся, такого не буде. Це наша відповідальність", - сказав Клімкін.

Він додав, що Європейський Союз турбує можливість збільшення нелегальної міграції, про що говорять деякі європейські політики.

"Ми теж маємо контролювати, щоб не було спроб використовувати цю ситуацію для нелегального працевлаштування. В принципі, сьогодні в Європі є політична готовність до безвізового режиму для України. В тих же Нідерландах чітко відрізняють його та результати свого референдуму. Є відомі 72 вимоги, які нам потрібно виконати. Як тільки Європейська Комісія говорить, що це зроблено, пропозиція буде передана на розгляд Європарламенту та Європейської Ради. Там уже буде ухвалюватися рішення. Для мене особисто це важливо, бо я починав переговори з безвізового режиму. Сподіваюся, цього року ми його отримаємо. Для мене це буде друге звершення після Угоди про асоціацію", – додав Клімкін.

Зазначимо, що інтерв’ю опубліковане за кілька годин до сьогоднішнього рішення Єврокомісії рекомендувати Європарламенту схвалити безвізовий режим з Україною

Віце-прем'єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе вважає, що  безвізовий режим  може бути запроваджений вже цього літа

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада