Кличко закликає НКРЕКП і уряд переглянути тарифи на газ та воду

Мер Києва Віталій Кличко звернувся до уряду та НКРЕКП переглянути ухвалені ними рішення щодо зростання вартості газу та тарифів на опалення і гарячу воду
Depo.Влада
3 червня 2016 08:13
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба мера столиці, передає depo.ua.

Кличко зауважив, що оголошене Кабміном подорожчання вартості газу вдвічі для ПАТ "Київенерго" та ТОВ "Евро-реконструкція" викличе різке зростання тарифів на опалення і гарячу воду.

"Це означає, що вартість опалення для населення зросте з 17 до 31 гривні за квадратний метр, а вартість гарячої води до 78 гривень за кубометр! Такі тарифи є непідйомними для більшості киян, а особливо – для пенсіонерів та сімей з дітьми, де працює один з батьків", - наголосив Кличко.

"І чим викликане рішення взяти за основу ціни на газ його німецьку вартість – $185 доларів, якщо український газ коштує менше $70 доларів?", - додав мер.

Він зауважив, що Україна добуває 16 млрд. кубометрів газу з необхідних для споживання населенням 18,6 млрд. кубів.

"У мене питання до Національній комісії – чи прораховувала вона спроможність населення сплачувати встановлені нею тарифи? Чи розуміє Нацкомісія, що у комунальному господарстві може відбутися колапс – зупинка комунальних підприємств через кризу неплатежів?" - підкреслив Кличко.

Водночас він пообіцяв вживати відповідних заходів, щоб захистити киян від наслідків такого подорожчання. Зокрема, завершити встановлення теплолічильників у будинках та розробити додаткові механізми соціального захисту вразливих категорій населення – пенсіонерів та сімей з дітьми.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада