Кличко відзвітувався про засідання штабу з "Євробачення-2017"

Київський міський голова Віталій Кличко заявляє, що столична влада вже провела засідання штабу по підготовці до пісенного конкурсу "Євробачення-2017"
Depo.Влада
9 вересня 2016 21:21
ФОТО: depo.ua

За його словами, на засіданні штабу розподілили повноваження і зони відповідальності, передає depo.ua  з посиланням на прес-службу КМДА.

"Київ вже почав готуватися до проведення Євробачення. І сьогодні відбулося засідання штабу, де було визначено напрями відповідальності столичних чиновників щодо організаційних заходів з підготовки до проведення пісенного конкурсу", - зазначив міський голова.

Кличко нагадав, конкурс відбудеться в Міжнародному виставковому центрі на Лівому березі, "оскільки саме це місце сподобалося європейським партнерам".

"Це дуже велика відповідальність. І ми проведемо конкурс на високому рівні", - запевнив столичний градоначальник.

Мер також закликав оргкомітет по визначенню міста-господаря Євробачення-2017 оприлюднити всю інформацію, яку міста подавали в своїх заявках.

"Щоб не було спекуляцій, потрібно оприлюднити всі дані, і тоді ніяких питань не буде", - зазначив він.

Кличко звернувся до керівників інших міст, які претендували на проведення конкурсу, з пропозицією приєднатися до його підготовці.

"Сьогодні це не тільки перемога Києва, а велика відповідальність представляти всю Україну на гідному рівні", - сказав він.

Нагадаємо, пісенний конкурс "Євробачення-2017" прийме Київ. Такий результат конкурсного відбору оголосив директор Національної телекомпанії України Зураб Аласанія.

За Київ віддали 19 голосів, 2 за Одесу і 1 утримався.

Конкурс пройде в Міжнародному виставковому центрі (МВЦ) на лівому березі Дніпра.

 

 

 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада