Кличко в другому турі буде боротися або з Троєщиною, або зі Святошиним

У другому турі виборів київського міського голови Віталій Кличко сперечатиметься або з народним депутатом від Троєщини, або ж з екс-нардепом від Святошина

Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного соціологічною службою Socio Stream з 1 по 5 вересня.

Варто зазначити, що опитування проводилося ще до старту виборчої кампанії, відповідно запропоновані опитуваним киянам кандидати ще не висувалися. В той же час досить великий відсоток опитаних ще не визначилися з симпатіями. Отже, результати опитування можна розглядати як дуже умовні.

Отже, якби вибори київського міського голови відбулися найближчої неділі, найбільше голосів набрав би чинний мер Віталій Кличко - 24%. Далі йдуть:

Борислав Береза ("Партія рішучих громадян") - 8%
Сергій Гусовський ("Самопоміч") - 4%
Володимир Бондаренко - ("Батьківщина") 4%
Анатолій Гриценко ("Громадянська позиція") - 4%
Олександр Омельченко "Єдність" - 3%
Мочанов Олексій (ВО "Демократи") - 2%

Також в опитуванні були представлені: Тетяна Монтян, Андрій Іллєнко, Геннадій Балашов, Леся Оробець, Валентин Наливайченко, Олесь Доній, але всі вони набрали близько 1%.

В той же час 20% заявили, що не підуть на вибори, 15% - ще не визначилися, жоден з запропонованих кандидатів не влаштував 8% опитаних.

Враховуючи нове виборче законодавство, респондентам запропонували відповісти, за кого б вони проголосували у другому турі виборів мера.

Якби до другого туру вийшли Кличко та Береза, то за чинного мера готові проголосувати 30%, за Березу - 18%. Не визначилися - 14%, не відповіли - 16%, не голосували б 22%.

Якби до другого туру вийшли б Кличко та Омельченко, голоси розділилися б так: Кличко - 30%, Омельченко - 13%. Не визначилися - 16%, Не відповіли - 16%, не голосували б 25%.

Якби до другого туру вийшли Кличко та Бондаренко, результати були б наступні: Кличко - 30%, Бондаренко - 14%.

Дослідження проведено методом телефонного інтерв'ю службою Socio Stream з 1 по 5 вересня цього року. Статистична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту, з імовірністю 0,95) не перевищує 4,1% для значень близьких до 50%, 3,6% - для значень близьких до 25%, 2,5% - для значень близьких до 10%, 1,8% - для значень близьких до 5%,

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme