Кличко скромно визнав свої 100 днів на посаді мера успішними

Мер Києва Віталій Кличко вважає перші 100 днів своєї роботи на посаді столичного міського голови «перемогою у першому раунді»
Depo.Влада
17 вересня 2014 13:40
ФОТО: depo.ua
Кличко скромно визнав свої 100 днів на посаді мера успішними
Кличко скромно визнав свої 100 днів на посаді мера успішними

Про це він заявив, звітуючи про свою роботу, на брифінгу, який транслював телеканал «112 Украина», передає ДеПо.

«Від ситуації, у якій знаходиться Київ, залежить дуже багато чого. Ми розуміємо ту відповідальність, яку взяли на себе, і ця відповідальність стоїть, у першої чергу, перед Києвом, перед киянами, тому що ми показуємо приклад для всіх міст, для решти регіонів. Я впевнено можу звітувати, що у першому раунді, ці 100 днів у нелегкому бою, наша команда перемогла», - заявив він.

«Ми зробили аудит, ми знаємо, що відбувається у місті і маємо плани на наступні 100-200-300 днів», - цитує «Інтерфакс-Україна» слова Кличка.

Так, за його словами, у сфері землеустрою лише 17% земельних ділянок оформлені офіційно, у зв'язку з чим втрати бюджету від плати за землю складають щорічно більше 5 млрд грн.

Кличко підкреслив, що протягом останнього періоду Київрада практично не працювала, і зараз назбиралося близько 3 тисяч кадастрових справ по земельних ділянках, які Київрада повинна у терміновому порядку розглянути.

Міський голова також заявив, що найближчим часом відновляться земельні аукціони, і очікувані надходження від їх проведення складуть близько 0,5 млрд грн.

Одним із досягнень Кличко також назвав роботу з упорядкування МАФів.

За його словами, вже демонтовано більше 350 незаконно встановлених МАФів. Спрощений порядок оформлення документації по них дозволить залучити у бюджет значні суми.

Кличко підкреслив, що першочерговим своїм завданням він бачить боротьбу з корупцією. З цією метою з 1 листопада запрацює сайт, на якому будуть показані всі об'єкти господарської діяльності, зокрема земля, майно, інвестиційні конкурси.

За словами мера, вже наступного року надходження до бюджету міста від інвестиційної діяльності складуть близько 1 млрд грн.

Завершуючи промову, Кличко закликав киян разом вирішувати всі болючі проблеми.

«Один я зробити багато не можу - тільки разом ми зможемо навести порядок», - заявив Кличко.