Кличко позиватиметься до гендиректора "1+1"

Міський голова Києва Віталій Кличко має намір подати позов про захист честі та гідності проти генерального директора телекомпанії "1+1" Олександра Ткаченка

Про це Кличко повідомив у коментарі "Радіо НВ", передає Depo.ua.

"В останні часи маніпуляції в передачах стосовно мера несподівано піднялися. І маніпуляції неприємні, я буду зараз подавати (позов — ред.) за захист честі та гідності до суду", — заявив Кличко.

Він також навів приклад цих, на його думку, маніпуляцій.

"Наприклад, озвучили, що скляний "міст Кличка" — вкрали гроші, що міст коштував стількісь грошей, а став удвічі дорожчим... Вартість мосту не зросла, вони зманіпулювали: взяли всі гроші, які пішли на Володимирську гірку, на парк Хрещатий, на укріплення стінок тощо", — сказав міськголова.

Зі свого боку, "1+1 медіа" оприлюднила свою заяву, в якій ідеться, що "їм не страшно", і що Кличко використовує судову систему як "інструмент залякування незалежних ЗМІ", та не назвав, що саме викликало його обурення.

Нагадаємо, 25 травня у Києві відбулася церемонія відкриття пішохідного мосту між Аркою дружби народів та Володимирською гіркою. Його будівництво обійшлося у понад 400 мільйонів гривень.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна