Київський суд залишив у СІЗО кримського екс-депутата Ганиша

Печерський районний суд Києва відхилив клопотання захисту заарештованого в Україні екс-депутата Криму Василя Ганиша щодо скасування запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою
Depo.Влада
18 червня 2015 15:50
ФОТО: depo.ua

Про це Крим.Реалії повідомив адвокат Ганиша Андрій Руденко, передає depo.ua.

"Суддя вважає, що немає достатніх підстав і документів, які підтверджують, що йому потрібне особливе лікування за межами СІЗО. На її думку, ніякі обставини з моменту обрання запобіжного заходу не змінились", - сказав він.

Адвокат додав, що сам Ганиш у залі суду не був присутній і брав участь у засіданні через відеозв'язок. За словами Руденка, термін утримання під вартою його клієнта закінчується 25 червня, і скоро має відбутись черговий суд щодо обрання запобіжного заходу для кримського екс-депутата.

У клопотанні, яке розглядав суд, адвокат Ганиша просив скасувати екс-депутату запобіжний захід і звільнити його з-під арешту. Він обґрунтовував необхідність цього тим, що його клієнтові, "який пережив операцію на серці, в СІЗО не надається кваліфікована медична допомога".

Нагадаємо, за версією українських слідчих, Ганиш був одним з тих, хто голосував за проведення "референдуму" про статус Криму, і тим самим сприяв зазіханням на територіальну цілісність України. Сам екс-депутат заявляє, що він був єдиним депутатом кримського парламенту, який проголосував проти проведення "референдуму".