Київська турфірма торгувала авіаквитками з Росії до Криму

Агент однієї зі столичних турфірм здійснювала продаж авіаквитків з різних міст Росії до тимчасово закритого аеропорту "Сімферополь" та у зворотному напрямку

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прокуратуру Автономної Республіки Крим.

Прокуратура та Головне управлінням Служби безпеки України в Автономній Республіці Крим оголосили підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 332 КК України (сприяння незаконному переправленню осіб через державний кордон).

Досудовим розслідуванням встановлено, що громадянка України, перебуваючи на вказаній посаді, порушуючи законодавство, здійснювала продаж авіаквитків з різних міст Російської Федерації до тимчасово закритого аеропорту "Сімферополь" та у зворотному напрямку. Таким чином вона надавала засоби для незаконного переправлення осіб через державний кордон України.

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до семи років.

За результатами проведених прокуратурою Автономної Республіки Крим з ГУ СБ України в Автономній Республіці Крим та ГУ КЗЕ СБ України обшуків в офісах та авіакасах суб'єктів господарювання, які здійснювали незаконний продаж авіаквитків, виявлено та вилучено документацію, яка підтверджує вищевказану протиправну діяльність та докази здійснення фінансово-господарських відносин з російськими авіакомпанії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #Росія