Ківалова не пустили на партзліт "Опоблоку"

Позафракційного народного депутата Сергія Ківалова не пустили на партійну конференцію "Опозиційного блоку", яка відбулася в Одесі 25 вересня
Depo.Влада
28 вересня 2015 09:52
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на видання "Южный курьер".

Зокрема, в Одесі пройшли міська та обласна конференції місцевої організації "Опоблоку". На конференцію приїхали колишній віце-прем'єр часів Януковича Юрій Бойко та олігарх Вадим Новинський.

Як зазначається, лідерів "Опоблоку" в одеському аеропорту зустрічав колишній колега по Партії регіонів Сергій Ківалов. Після короткої розмови з Бойком і Новинським, Ківалов мав намір відвідати партконференцію "Опоблоку", однак туди його не допустили.

"Ківалов хотів домовитися з лідерами "Опозиційного блоку" про те, щоб політична сила не виставляла свого кандидата на посаду міського голови Одеси, а замість цього підтримала його кандидатуру. Йому було відмовлено. Незважаючи на це, Ківалов рвався на міську конференцію "Опозиційного блоку", щоб виступити там, або ще раз спробувати переконати нашу партію діяти в своїх цілях. Проте, шлях, який обрав Ківалов, не збігається ні з програмою, ні з цілями, ні з методами "Опозиційного блоку", - підкреслило джерело  видання.

Більше новин України читайте у розділі Влада. depo.ua.