Ківа знову проігнорував переатестацію

Начальник Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції Ілля Ківа сьогодні не з'явився на атестаційне тестування
Depo.Влада
1 квітня 2016 16:19
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Укрінформ.

Як пояснили в Центрі рекрутингу Нацполіції, у п'ятницю мало відбутися одразу два тестування. О 12.00 Ківа мав прийти тестування з професійних навичок, а пізніше вже і на психологічне тестування, але на жоден з цих тестів Ківа не з'явився.

У Центрі зазначили, що за правилами проходження тесту, якщо особа не з'являється на перше тестування, то на друге вона не допускається, але на начальника Департаменту протидії наркозлочинності очікували і на 14.30.

У Центрі рекрутингу додали, що зазвичай до 30 чоловік на день проходять таке тестування, проте на сьогодні був зареєстрований лише Ківа.

Зазначається, що інформація від начальника Департаменту протидії наркозлочинності Нацполіції щодо того, чому він не з'явився на тестування, не надходила.

Раніше у Нацполіції повідомили, що тестування відбудеться в приміщенні Центру рекрутингу Національної поліції України.

У переліку співробітників, які будуть проходити тест, зазначений тільки Ківа.

Нагадаємо, начальник Департаменту протидії наркозлочинності Нацполіції Ілля Ківа не пройшов переатестацію у нову поліцію. Йому було призначено дату проходження переатестації, але він не з'явився посилаючись на те, що на той час він перебував на лікарняному.

У свою чергу глава МВС Арсен Аваков заявляв, що глава Департаменту МВС із боротьби з наркозлочинністю Ілля Кива пройде переатестацію, "коли настане необхідність".

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада