Ківа про можливу відставку: Немає часу займатися цими сварками

Начальник департаменту протидії наркозлочинності Нацполіції України Ілля Ківа не став коментувати заяву глави Нацполіції Хатії Деканоїдзе про те, що його збираються звільнити
Depo.Влада
22 квітня 2016 23:54
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив у ефірі  "112 Україна", передає depo.ua.

"Думати і займатися цими чварами у мене немає можливості і часу. Я не обговорюю заяви Хатії Деканоїдзе, я просто виконую свою роботу. Не можу коментувати керівництво. Але ніхто за крісло не тримається. Неважливо, де ти знищуєш противника, який бореться проти твоєї країни або завдає їй відчутних втрат. Саме головне – не зупинятися і перемагати будь-які перешкоди. Тому, де б я не був, на якій би посаді не був, я буду продовжувати свою боротьбу і цей бій добра зі злом",- заявив Ківа.

Він також відмовився коментувати інформацію про те, чи він пройшов переатестацію, назвавши це "внутрішніми питаннями внутрішніх справ, які "будуть обговорюватися безпосередньо в МВС".

У той же час він заявив, що не бачить нічого протизаконного в носінні пістолета за поясом.

"Я перебуваю на тому рубежі, коли борюся з тим злом, яке може в будь-який момент надати протидію. І наявність у мене вогнепальної пістолета затверджено законами України. І якщо чийсь запалений мозок не може адекватно сприйняти ситуацію щодо присутності офіцера поліції з табельною зброєю – це дуже погано. Я думаю, що ми все-таки навчимося поважати правоохоронні структури і будемо ставитися з повагою один до одного", - прокоментував свій вчинок поліцейський.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада