Кива привів на суд по Авакову невідомих у камуфляжі (ВІДЕО)

Екс-радник глави МВС Ілля Кива прийшов разом з понад десятком чоловіків у камуфляжній формі до Солом'янського суду, де обиратимуть міру запобіжного заходу сину глави МВС Олександру Авакову, підозрюваному у розтраті бюджетних коштів

Про це він сам повідомив у Facebook, передає Depo.ua.

Кива додав, що вони не тітушки і прийшли для "контролю дій суду".

"Тут сьогодні, у Солом'янському суді ми будемо вимагати і наполягати на правовій оцінці дій сина міністра внутрішніх справ, щоби зняти раз і назавжди всі припущення довкола цієї надуманої проблеми", – сказав він.

Кива додав, що право перебувати у суді йому і чоловікам у камуфляжі надало їхнє посвідчення учасників бойових дій.

"Ми добровольці, хто добровільно пішов на фронт у 14 році. Я вчора чув, що сюди зігнали тітушок, ми не тітушки, ми громадяни, і в нас є право контролю правових і законних дій у будь-якій державній організації. Ми будемо тут, і будемо добиватися правового розгляду корумпованої української системи", – сказав Кива.

За його словами, "дії НАБУ є політично замовними для здійснення тиску на міністра-силовика".

"Ми віримо, що суд розбереться і поставить крапку у цьому брудному питанні. Бо нам треба сильна армія і поліція. На треба справді чистоплотні суди, і ми цього до б'ємося. От вам мій сказ", – сказав Кива.

Він переконаний, що ситуація з "рюкзаками Авакова" з'явилася, бо для багатьох Аваков "дуже незручна людина зі своєю чіткою проукраїнською позицією".

"Якщо ця справа насправді не матиме того підтексту, який має, тоді ми будемо шукати, хто замовник цієї брудної ситуації… За кожним ми прийдемо, питання тільки у часі. Той хто сьогодні грає на послабленні обороноздатності нашої країни,рано чи пізно у його двері ми постукаємо. Питання присутності нас знялося", – підсумував Кива.

Нагадаємо, 31 жовтня НАБУ у Харкові провело обшуки у сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова – Олександра, після чого його було затримано.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна