Китай мріє, щоб дружба з Україною тривала вічно

Китай зацікавлений у подальшому зміцненні фундаменту співпраці з Україною
Depo.Влада
4 січня 2017 10:15
ФОТО: depo.ua

Про це заявив голова Китайської Народної Республіки Сі Цзіньпін у привітанні, адресованому президенту України Петру Порошенку і українському народу з нагоди 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Пекіном і Києвом, повідомляє Depo.ua із посиланням на прес-службу президента.

"За 25 років після встановлення дипломатичних відносин, китайсько-українські відносини зберігають здоровий і стабільний розвиток. Співпраця двох країн у торговельно-економічній, інвестиційній, сільськогосподарській, науково-технічній, культурній та інших сферах, досягли істотних результатів, зміст китайсько-українських відносин стратегічного партнерства безперервно насичується, що приносить реальну користь двом країнам і їхнім народам", - йдеться в повідомленні.

При цьому наголошується, що китайська сторона приділяє велику увагу розвитку китайсько-українських відносин і готова користуватися кращим випадком 25-річчя з моменту встановлення дипломатичних відносин між двома країнами на основі принципів взаємоповаги і взаємного виграшу, а також йдти до подальшого зміцнення фундаменту дружнього співробітництва двох країн, просування двосторонніх відносин і співробітництва у всіх сферах з метою отримання ще більших досягнень.

Голова КНР побажав, щоб дружба між народами Китаю та України тривала вічно.

У свою чергу президент України Петро Порошенко також привітав голови КНР Сі Цзіньпіна з 25-річчям встановлення дипломатичних відносин між Україною і КНР

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада