Кількість українців, що схвалюють дії Зеленського, за місяць скоротилася на 9%

У червні 2020 року 38% українців схвалювали дії та заяви президента Володимира Зеленського, тоді як 45% не схвалювали. А у травні 2020 року ці показники складали 47% і 37% відповідно
 

Кількість українців, що схвалюють дії Зе…
Фото: ЕРА

Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), передає Depo.ua.

Переважання несхвального ставлення над схвальним КМІС виявив уперше з часу перебування Зеленського на посаді президента.

"Різниця між часткою тих, хто схвалює дії та заяви президента, та часткою тих, хто не схвалює, вперше за останній рік стала від’ємною і становила мінус 7 відсоткових пунктів", – уточнює соціологічна служба.

Водночас ставлення до діяльності Кабінету міністрів і Верховної Ради, як і раніше, залишається передусім негативним. У червні 2020 року позитивно дії уряду оцінювали 23% опитаних, а негативно – 59%. Для парламенту відповідні показники складають 21% і 62%.

З 20 по 23 червня 2020 року КМІС провів опитування методом CATI (телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше) України. До вибірки не ввійшли території, які тимчасово не контролюються владою України – АР Крим, окремі райони Донецької та Луганської областей.

Під час опитування проведено 2000 інтерв'ю. Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0,95 і з врахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищує: 2,2% для показників, близьких до 50%, 2,1% – для показників, близьких до 25%, 1,4% – для показників, близьких до 10%. Дані цього дослідження порівнюються з результатами попередніх опитувань КМІС.

Нагадаємо, як свідчать результати опитування, проведеного Центром Разумкова, відносна більшість українців вважає, що Володимир Зеленський у перший рік на посаді президента працював "не погано і не добре" – 33,7%. Ще 28,2% респондентів заявили, що він працював "добре". 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"