Кількість штатних співробітників на підприємствах Дніпропетровської області з 2012 року скоротилося на 160 тисяч, - Віктор Галасюк

Кількість штатних співробітників на підприємствах Дніпропетровської області скоротилося з 950 тисяч у 2012 році до 790 тисяч у наприкінці 2015-го
Depo.Влада
14 березня 2016 18:19
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив глава Комітету Верховної Ради з питань підприємництва та промислової політики Віктор Галасюк на розширеній нараді з активом профспілок та об'єднань роботодавців Дніпропетровської області, передає depo.ua з посиланням на "Укррудпром".

"Дніпропетровщина - промислове серце України - за кілька років втратила 160 тисяч робочих місць. Ситуація "ахова", - заявив Віктор Галасюк.

"Уряд примудрилося унікальним чином "об'єднати" інтереси профспілок і роботодавців - їх скарги майже однакові: відсутність соціального діалогу, помилкова економічна політика, а також наявність питань, які підлягають терміновому вирішенню на вимогу промисловців-роботодавців і профспілок", - додав він. 

Зокрема, Віктор Галасюк повідомив, що учасники наради акцентували увагу на необхідності зупинити індексацію земельного податку, не допустити підвищення ЖД-тарифів на вантажні перевезення, демонополізація енергомереж, впровадження програм зі стимулювання внутрішнього попиту на промислову продукцію, а також впровадження персональної майнової відповідальності чиновників за перешкоджання підприємцям.

Глава Комітету ВР з питань розвитку підприємництва та промислової політики зазначив, що всі ці пропозиції найближчим часом будуть винесені на розгляд парламенту.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада