Київ позеленів: Хто з партії "Слуга народу" переміг на округах столиці (СПИСОК)

За даними ЗМІ кандидати від президентської партії перемогли на всіх київських округах

Як повідомляє Depo.ua, таку інформацію оприлюднили одразу кілька джерел, посилаючись на дані екзит-полу. Підтвердили інформацію і джерела Depo.ua

Тому ми публікуємо прізвища мажоритарників, які виграли на одномандатних округах Києва. І представлятимуть "Слугу народу" у Верховній Раді.

Одномандатний виборчий округ №211

Центр: місто Київ, Голосіївський район

Опис меж: Голосіївський район міста Києва

Переможець від "Слуги народу" –  Юрченко Олександр

Народився 23 липня 1988 року в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня

Одномандатний виборчий округ №212

Центр: місто Київ, Дарницький район

Опис меж: частина Дарницького району міста Києва (виборчі дільниці № 800086 – 800156, 800205 – 800214, 801073, 801074, 801076 – 801078, 801082, 801097, 801098, 801103)

Переможець від "Слуги народу" – Перебийніс Максим

Народився 11 грудня 1974 року в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, завідувач відділення, медичний центр ТОВ "Борис", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня

Одномандатний виборчий округ №213

Центр: місто Київ, Деснянський район

Опис меж: частина Деснянського району міста Києва (виборчі дільниці № 800215 – 800227, 800236 – 800243, 800254 – 800270, 800273 – 800304, 801068 – 801071, 801079, 801080, 801088 – 801090, 801104)

Переможець від "Слуги народу"  – Дубнов Артем

Народився 30 серпня 1988 року в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, лікар хірург-стоматолог, ТОВ "Клініка Дубнової Стоматолог і Я", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня

Одномандатний виборчий округ №214

Центр: місто Київ, Дніпровський район

Опис меж: частина Дніпровського району міста Києва (виборчі дільниці № 800350 – 800353, 800366, 800369 – 800407, 800431 – 800434, 800438 – 800470)

Переможець від "Слуги народу" – Швець Сергій

Народився 13 червня 1976 року в місті Черкасах, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, ведучий ранкового випуску, ТОВ ТРК "Студія 1+1", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Одномандатний виборчий округ №215

Центр: місто Київ, Деснянський район

Опис меж: частина Деснянського (виборчі дільниці № 800228 – 800235, 800244 – 800253, 800271, 800272, 800305 – 800341, 801072, 801081), частина Дніпровського (виборчі дільниці № 800342 – 800349, 800354 – 800365, 800367, 800368) районів міста Києва

Переможець від "Слуги народу" – Яременко Богдан

Народився 25 вересня 1971 року в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, голова правління, благодійний фонд "Майдан закордонних справ", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня.

Одномандатний виборчий округ №216

Центр: місто Київ, Дніпровський район

Опис меж: частина Дарницького (виборчі дільниці № 800157 – 800204, 801075), частина Дніпровського (виборчі дільниці № 800408 – 800430, 800435 –800437) районів міста Києва

Переможець від "Слуги народу" – Забуранна Леся

Народилася 22 серпня 1981 року в місті Києві, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, професор кафедри менеджменту ім. професора Й.С. Завадського, Національний університет біоресурсів і природокористування України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня.

Одномандатний виборчий округ №217

Центр: місто Київ, Оболонський район

Опис меж: частина Оболонського району міста Києва (виборчі дільниці № 800471 –800547, 800577, 800578)

Переможець від "Слуги народу" – Безугла Мар'яна

Народилася 17 травня 1988 року в місті Києві, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, старший інспектор з контролю за виконанням доручень відділу цивільних експертів, Центр забезпечення службової діяльності Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня

Одномандатний виборчий округ №218

Центр: місто Київ, Святошинський район

Опис меж: частина Оболонського (виборчі дільниці № 800548 – 800576, 800579 – 800582), частина Святошинського (виборчі дільниці № 800781 – 800822, 801091, 801100) районів міста Києва

Переможець від "Слуги народу" – Гурін Дмитро

Народився 24 березня 1982 року в місті Хмельницькому, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня

Одномандатний виборчий округ №219

Центр: місто Київ, Святошинський район

Опис меж: частина Святошинського району міста Києва (виборчі дільниці № 800702 –800780, 800823 – 800827, 801106)

Переможець від "Слуги народу" – Тищенко Микола

Народився 17 травня 1972 року в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, генеральний директор, ТОВ "ВКФ "РИМІД", член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ", проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування.

Одномандатний виборчий округ №220

Центр: місто Київ, Подільський район

Опис меж: Подільський район міста Києва

Переможець від "Слуги народу" – Бондар Ганна

Народилася 23 лютого 1975 року в місті Києві, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, генеральний директор Директорату технічного регулювання в будівництві, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня.

Одномандатний виборчий округ №221

Центр: місто Київ, Печерський район

Опис меж: Печерський район, частина Солом’янського (виборчі дільниці № 800828 – 800843, 800850, 800851, 800865, 800869 – 800871, 800873, 800877 – 800885, 800887 – 800891, 800950 – 800956, 800958, 801086), частина Шевченківського (виборчі дільниці № 800961 – 800964, 800966, 800967, 800975) районів міста Києва

Переможець від "Слуги народу" – Пуртова Анна

Народилася 15 квiтня 1982 року в місті Дніпропетровську, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, голова правління, громадська організація "ДІДЖИТАЛ ОСВІТА", член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ", проживає в місті Києві, судимість відсутня.

Одномандатний виборчий округ №222

Центр: місто Київ, Солом’янський район

Опис меж: частина Солом’янського району міста Києва (виборчі дільниці № 800844 –800849, 800852 – 800864, 800866 – 800868, 800872, 800874 –800876, 800886, 800892 – 800949, 800957, 801102)

Переможець від "Слуги народу" – Грищук Роман

Народився 27 серпня 1989 року в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "МХ шоу", безпартійний, проживає в селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області, судимість відсутня.

Одномандатний виборчий округ №223

Центр: місто Київ, Шевченківський район

Опис меж: частина Шевченківського району міста Києва (виборчі дільниці № 800965, 800968 – 800974, 800976 – 801066)

Переможець від "Слуги народу" – Буймістер Людмила

Народилася 5 листопада 1985 року в місті Москва, Росія, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, член наглядової ради, Металургійний завод Дунаферр (Угорщина), безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook