Кияни підтримують перейменування Інститутської на Героїв Небесної Сотні

Ідею перейменувати вул. Інститутську на вул. Героїв Небесної Сотні протягом місяця з початку голосування підтримали 67% киян
Depo.Влада
19 вересня 2014 18:02
ФОТО: depo.ua
Кияни підтримують перейменування Інститутської на Героїв Небесної Сотні
Кияни підтримують перейменування Інститутської на Героїв Небесної Сотні

Про це повідомляється на сайті КМДА, передає ДеПо.

Відзначається, що станом на 19 вересня 2014 року участь у обговоренні на веб-порталі Київської міської державної адміністрації взяли понад 1660 користувачів.

З них 67% підтримали ідею перейменування, а 33% - висловилися проти.

Як зазначила директор Департаменту громадських комунікацій Марина Хонда, багато хто пропонує перейменувати у вулицю або алею Небесної Сотні лише частину Інститутської, а саме - від Майдану Незалежності до вул. Банкової або Ольгинської, оскільки саме на цій ділянці відбулися найбільш трагічні в історії сучасного Києва події.

Також Хонда повідомила, що дехто з тих, хто проголосував, вважає, що доцільніше назвати ім'ям Небесної Сотні один з об'єктів «з радянською або російською назвою».

Як приклад вона навела Московський міст, Жовтневий палац, Червонозоряний проспект, вулиці Московську, Артема, Лайоша Гавро, Леніна, Фрунзе та Щорса.

Приєднатися до обговорення можна до 20 жовтня, вибравши найбільш зручний для себе спосіб:

- відвідавши офіційний веб-портал КМДА, рубрику «Е-МІСТО» - «Громадське обговорення проектів нормативно-правових актів»;

- скориставшись можливостями «гарячої» телефонної лінії Контактного центру м.Києва;

- по телефону (044) 15-51 (зі стаціонарного) або (044) 205-73-37 (з мобільного), за допомогою веб-сайту www.1551.gov. ua, через мобільний додаток «КМДА 1551» для iPhone, Android, WinPhone і Windows 8.

Як повідомляв ДеПо, 3 вересня у Києві відкрили пам'ятник Героям Небесної Сотні.