Працював у Москві і переміг рак: Хто такий "слуга" Дмитро Гурін, що йде у мери Києва

Нардеп від "Слуги народу" Дмитро Гурін оголосив про рішення взяти участь у праймеріз партії, де оберуть єдиного кандидата на вибори столичного голови

Працював у Москві і переміг рак: Хто так…
Фото: Facebook/Дмитро Гурін

Про намір Гурін написав у Facebook, передає Depo.ua.

"Я йду на праймеріз мера столиці, тому що я хочу змінити Київ і тому, що мене не влаштовують всі інші варіанти без варіантів. Я люблю Київ, багато років займаюсь розвитком міст і територій і хочу, щоб від "Слуги народу" балотувався реальний кандидат, а не зручний спарінг-партнер (...) Майже кожного разу, коли я дивлюсь новини про Київ, — мені соромно. Людям щомісяця розповідають про нові мегаломанські проекти з пачками хмарочосів і ТЦ, для яких немає і не буде орендарів, а, навіть, якщо їх побудувати, вони повністю паралізують дороги міста. Інші жваво обговорюють, що краще робити з собаками — продати, щоб сплатити за комуналку, чи робити з ними, скажемо так, інші маніпуляції", – наголосив Гурін.

Depo.ua зібрав інформацію про нового кандидата у мери столиці від партії монобільшості. 

Дмитру 38 років, він  закінчив Приазовський державний технічний університет. З 2002-го близько півтора року працював у Москві у студії Артемія Лєбєдєва. 

Впродовж 12 років працював у власних компаніях на ринку діджитал-комунікацій та реклами.  Засновник та керівник ТОВ "Триба", що займається консалтингом та інформаційними технологіями. Також разом з Олександром Ябчанкою є співзасновником ГО "Документальна реконструкція".  Співвласник та співзасновник ТОВ "ПР компанія повного циклу "ВК продакшн груп". Напрямок діяльності – дослідження кон'юнктури ринку та виявлення громадської думки. 

Що відстоює в урбаністиці

Після Революції Гідності активно захопився урбаністикою – спільно з командою презентував кілька проєктів розвитку територій у Києві та Баку. 

Брав участь у конкурсі на проєкт Музею героїв Небесної сотні разом з групою архітекторів і посів друге місце. 

У 2015-му вступив у полеміку із тодішнім радником президента Юрієм Бірюковим. Бірюков відстоював ідею поховати у Парку Слави, під обеліском, з двох боків Вічного вогню знайдені рештки двох бійців – учасників АТО та Другої світової. 

Гурін вважав, що таке рішення викличе зайву напругу у суспільстві.

"Одні українці вважають аморальним поховання солдата АТО поруч з Героями Радянського Союзу. Інші не сприймають поховання бійця "підлої і несправедливою АТО" в меморіалі, присвяченому "Великій Вітчизняній Війні". Треті - що не може бути ніяких меморіалів до перемоги. Четверті - що поховання загиблого героя Війни як Невідомого Солдата в 2015 році - це плювок в обличчя армії. Ми всіх їх зіштовхнемо лобами на високій швидкості - саме це за планом має допомогти нам домовитися в конфліктних питаннях нашої пам'яті?" – писав Гурін у колонці для "УП". 

Зрештою від наміру в Адміністрації президента вирішили відмовитися.

Волонтерить для "КиївАрхітектури".  Член експертної ради міжнародного конкурсу Terra Dignitas на меморіал героїв Небесної Сотні. Разом з однодумцями розробив концепцію планування промилової території Рибальського острова – зокрема, запропонував схему квартальної забудови, де будинки не перевищують 20 метрів. Є співавтором Меморандуму про запуск проєкту інтегрованого розвитку Старого Подолу. 

Історія боротьби з раком

Рік тому Гурін на сторінці у Facebook поділився власним досвідом боротьби з раком. За його словами, одного дня дружина помітила, що одне його стегно більше за інше. Лікарі діагностували міксоїдну ліпосаркому 3-го ступеню. Гурін оперативно і без вагань взявся за лікування і переміг хворобу. 

Як став політиком

На парламентські вибори йшов як мажоритарник. У його програмі – домагатися ухвалення нового закону про столицю і запровадження нових правил будівництва. Планував пронумерувати і описати кожне дерево у Києві та заборонити ставити у дворах дитячі майданчики перед виборами. 

Весною увійшов у депутатську групу, що висловилася проти поступок бойовикам на переговорах у Мінську. Також виступив з відкритою критикою мовного законопроєкту Бужанського. 

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme