Хто такий Гео Лерос, який нібито обматюкав Верещук і побився з Бужанським

Сьогоднішній робочий день для Верховної Ради IX скликання знаменувався першою бійкою – у парламенті з'ясовували стосунки нардепи зі "Слуги народу" Макс Бужанський і Гео Лерос

Хто такий Гео Лерос, який нібито обматюк…

В ситуацію навіть довелося втрутитися спікеру Верховної Ради Дмитру Разумкову. 

"Шановні колеги, заспокойтеся. Припиніть в залі бійку. Ну як в дитячому садочку. Розсядьтеся кожен на своє місце. Ну... дорослі люди", – заспокоював він парламентарів. 

Пізніше з'ясувалося, що Бужанський вступився за колеги Ірину Верещук, до якої Лерос звертався у чаті з використанням нецензурної лексики. Про це у своєму Телеграм-каналі написав нардеп Антон Поляков.  Інформацію підтвердила сама Верещук. 

"У нас в чаті чомусь деякі колеги думають, що це дозволено. А я не можу цього собі дозволити. Я попросила, щоб він сьогодні прийшов і попросив вибачення, тому що лайкою не дозволено розмовляти нікому. Тим паче, до жінок (...) Я не з цукру, я нормально до всього відношусь, знаю, що буваю теж часто неправа, але ніколи собі не дозволю ані до жінки, ані до чоловіка в такий спосіб звертатися. І звичайно, коли про це дізналися мої сусіди, справа і зліва, вони проявили свою емоцію – просто попросили. щоб він вибачився, і не більше", – прокоментувала парламентарка. 

Додала, що "зворушена і вражена чоловіками у фракції". 

Сам факт бійки підтвердив у Facebook і сам Лерос. За його версією, парламентарі "розійшлися у поглядах". Під постом нардепу вже запропонували "підтягнутися з пацанами". 

У коментарі журналістам нардеп визнав, що у чаті була "притаманна йому форма спілкування", але особисто щодо Верещук "жодних образ не було". Лерос запропонував колезі викласти скріншоти скандальної переписки, і якщо медіаспільнота вирішить, що там був факт образи стосовно конкретно її,  він вибачиться. 

Додав, що вважає переписку внутрішньою, а з Бужанським через політичні розбіжності у нього справді напружені стосунки. 

Depo.ua зібрав інформацію про головного фігуранта парламентської бійки. 

Гео 30 років, він юрист за освітою. Заснував проєкти Art United Us та City-Art. Є автором 70 муралів в Україні. Також був куратором проєкту зі створення восьми муралів на станції метро "Осокорки". Через проект розгорівся скандал – журналісти СТБ зацікавилися, куди ділися 3,6 млн виділених на оздоблення станції бюджетних коштів, якщо художники працювали безкоштовно. Втім, пізніше Лерос опублікував кошторис витрат, включно з витратами на перельоти митців та підготовчі роботи. 

Написав книжку про вуличне мистецтво Kyiv Street Art. 

У 2015-му зняв перший документальний фільм про нову поліцію. 

Його короткометражка A lifetime older (Старший на життя, – ред.) про героя АТО отримав премію Міжнародного фестивалю у Сан-Франциско.

Був радником столичного голови Віталія Кличка та ексміністра інформаційної політики Юрія Стеця, пізніше став радником Володимира Зеленського і пройшов у Раду. 

В інтерв'ю theBabel розповідав, що творчу активність планує суміщати з парламентарською. 

Як нардеп Лерос доволі активний. Так, він активно агітував за правку, яка дозволяє відновити розслідування щодо вбивств на Майдані. 

Також пообіцяв внести у Раду законопроєкт, який забезпечить право на евтаназію, розробив законопроект про легалізацію медичної марихуани. 

Також у соцмережі писав про те, що одна з його цілей – привернути $25 млн інвестицій в один з українських музеїв. 

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme