Холодницький пояснив, чому САП не порушила справу щодо Тимошенко

Новостворені антикорупційні органи не повинні бути пішаками в політичних іграх
 

Про це заявив очільник САП Назар Холодницький в інтерв’ю НВ, повідомляє Depo.ua.

"Я не хочу, щоби правоохоронні органи, тим більше новостворені антикорупційні були пішаками в чиїхось політичних іграх. Чому відмовився реєструвати справу Тимошенко? ЦПК дуже прекрасно знає цю справу - от чому вони грають у політику, це треба їх запитати. Вони або громадські активісти, або вже скоро перетворяться на політичну партію", - розповів Холодницький.

Він зазначив, що перед виборами будь-які дії правоохоронних органів, спрямовані на ті чи інші політичні сили, можуть мати вплив на результати виборів.

"Такі ж скарги надходили і по інших кандидатах у президенти - і по Гриценку, по Порошенку. Якщо день без скарги - то "не прожили". Тим не менше треба бути об'єктивними до кінця і не дозволяти собі якось впливати. Чому відбуваються революції? Тому що правоохоронні органи починають діяти в режимі політичної доцільності", - зазначив очільник САП.

Нагадаємо, 7 березня директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник заявив, що НАБУ наразі не розслідує справ, у яких фігурують кандидати на посаду президента на виборах 2019-го року.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна