Керрі закликає Україну прискорити реформи

Державний секретар США Джон Керрі привітав зусилля Петра Порошенка щодо впровадження реформ в Україні та ухвалення антикорупційного законодавства
Depo.Влада
13 лютого 2016 20:17
ФОТО: depo.ua

Про це пише depo.ua  з посиланням на Укрінформ.

Повідомляється, що згідно результатів зустрічі сторін, одним з найголовніших питань в українському контексті для США, крім реалізації Мінська-2, залишається досягнення єдності серед українських лідерів у викоріненні корупції та просуванні реформ, рекомендованих МВФ.

"Держсекретар підтвердив тверду підтримку США щодо повної імплементації Мінських угод, закликав до єдності серед лідерів України, а також більш швидкого просування в реформах та боротьби з корупцією, особливо в тих невідкладних заходах, які рекомендував МВФ", - підкреслили в зовнішньополітичному відомстві США.

Нагадаємо, що Петро Порошенко і Джон Керрі в суботу провели особисту зустріч у кулуарах Мюнхенської конференції з питань безпеки. Сторони обговорили, в тому числі, підходи до врегулювання ситуації на Донбасі, необхідність збереження санкцій проти РФ, політико-дипломатичні шляхи з деокупації Криму, а також проведення реформ в Україні.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада