Кернесу загрожує Фельдман

Перші місця у рейтингу довіри до харківських політиків поділили між собою Генадій Кернес та Олександр Фельдман
Depo.Влада
7 вересня 2015 14:10
ФОТО: depo.ua

Про це свідчать результати опитування Київським центром політичного та економічного аналізу, проведеного в місті наприкінці серпня, передає depo.ua.

Нинішньому міському голові довіряють 55,1% опитаних. Не довіряють лише 38,2% респондентів. Народному депутату, співголові партії "Наш край" Олександру Фельдману відповідно довіряють 50,4%, не довіряють 37%. Губернатор Харківщини Ігор Райнін, який також потрапив до цього рейтингу, продемонстрував лише 19,7% підтримки та 38,8% недовіри.

За даними дослідження, "Опозиційний блок" може розраховувати на підтримку 24,1% харків'ян, "Самопоміч" - 6,2%, "Лівий блок" - 4,6%, "Батьківщина" - 4,2%, "Солідарність - БПП" - 4,1%, "Народний контроль" - 3,9% та "Наш край" - 3,4%.

Цікаво, що саме нові, непарламентські політичні сили мають кращі перспективи для росту популярності. Так, близько 9% харків'ян готові підтримати новостворену партію мерів і господарників "Наш край", також певні перспективи підтримки мають нова промайданівська сила "Народний контроль" і маловідома "Волонтерська партія".

Опитування проведене Київським центром політичного і економічного аналізу з 20 по 26 серпня 2015 року. Всього опитано 1000 респондентів. Похибка репрезентативності становить не більше 3,1% при вірогідності 0,95%.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.