Кернес насолив Авакову синьо-жовтим способом

Сьогодні в Харкові розгорівся неабиякий скандал, після того як комунальники, за наказом міського голови Геннадія Кернеса стали знімати державні прапори в центрі міста, а міліціонери, що підкоряються главі МВС Арсену Авакову, отримали наказ повернути їх на ті ж місця
Depo.Влада
9 вересня 2014 19:43
ФОТО: depo.ua
Кернес насолив Авакову синьо-жовтим способом
Кернес насолив Авакову синьо-жовтим способом

Про це повідомляє ДеПо з посиланням на місцевий сайт «АТН».

За інформацією журналістів, державні прапори люди у фірмових куртках з написами «Міськсвітло» почали знімати з самого ранку в центрі міста.

Обуреним харків'янам вони пояснювали - ліхтарі і опори помиють, а потім прапори повісять на місце. Але повернули полотнища лише на одній вулиці і після того, як активісти-євромайданівці заблокували роботу автовишок.

Активісти одразу ж пов'язали зняття прапорів з поверненням з Ізраїлю мера Харкова Геннадія Кернеса: мовляв, він віддав відповідний наказ.

Далі на сайті харківського міського голови з'явилося пояснення, що прапори в Харкові відтепер будуть висіти в спеціально відведених місцях, які визначить міська влада.

«Ті прапори, які були вивішені до Дня державного прапора, акуратно знімають на прохання КП «Міськсвітло», оскільки вони були розміщені на об'єктах цього підприємства, а з технічних причин вони не повинні там знаходитися», - пояснили у Кернеса.

Однак правоохоронці побачили в знятті прапорів можливе порушення громадського порядку. На сайті головного управління МВС України в Харківській області з'явилася заява керівника відомства Анатолія Дмитрієва, в якій говорилося, що за вищевказаним фактом міліцією буде проведена відповідна перевірка.

Крім того, Дмитрієв заявив, що знімати державні прапори неприпустимо і «подібне рішення міської влади має ознаки неповаги до державних символів України».

«Як справжній патріот, я прийняв рішення, що всі прапори повинні бути повернені на відповідні місця і цим завданням займаються зараз мої підлеглі», - сказав він, додавши, що про все повідомив Авакову.

Не залишився осторонь і радник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Антон Геращенко. Він також повідомив на своїй сторінці в Facebook, що прапори стали знімати «не подумавши про те, що державна символіка на вулицях Харкова підтримує патріотичний настрій у харків'ян».

Крім того, за даними Геращенка весь день по місту гуляли чутки, що міська влада знімає державні прапори і замість них вішає прапори ДНР, що не відповідає дійсності.