Керівник ГПУ проти легалізації зброї: вона обов'язково вистрелить

Узаконення зброї, ймовірно, призведе до погіршення криміногенної ситуації в країні
Depo.Влада
18 квітня 2016 13:37
ФОТО: depo.ua

Таку думку в коментарі "Українським новинам" повідомив в.о. генерального прокурора України Юрій Севрук, передає depo.ua.

"Це питання досить складне, оскільки є як позитивна, так і негативна його сторона. Всі ми знаємо повір'я, що якщо рушниця висить на стіні, то в кінці акту вона вистрілить. І це не буде залежати від його власника. Тому зброя – це засіб підвищеної небезпеки, яку в будь-який момент може хтось використовувати. Таким чином, наявність великої кількості дозволеного зброї може призвести до його частого використання. Це негативний фактор і при легалізації зброї це потрібно враховувати", – сказав Севрук.

Він зазначив, що досить багато нелегалізованої зброї використовується під час злочинів.

"Тому легалізація зброї дасть можливість захисту громадян. Але застосування зброї до людини - дуже важкий психологічний момент. Чи зможуть ці громадяни використовувати цю зброю для свого захисту? Це теж потрібно вивчати. На мою думку, легалізувати зброю повсюдно безглуздо. Це призведе тільки до погіршення криміногенної ситуації. Забезпечити законне використання легалізованої зброї дуже складно, і випадки використання зброї не за призначенням можуть мати дуже негативні наслідки", – пояснив Севрук.

Нагадаємо, що тема легалізації зброї знову стала актувальною після Євромайдану і початку російської агресії.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада