Козак Яценюка Гаврилюк вже не хоче скасовувати недоторканність

Обраний депутатом Верховної Ради від партії «Народний фронт» Михайло Гаврилюк вважає, що Україна поки не готова до скасування депутатської недоторканності
Depo.Влада
26 листопада 2014 13:14
ФОТО: depo.ua
Козак Яценюка Гаврилюк вже не хоче скасовувати недоторканність
Козак Яценюка Гаврилюк вже не хоче скасовувати недоторканність

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook, передає ДеПо.

«Я обирався мажоритарником, у мене свій округ, і не маю права зрадити своїх виборців. Тому, як і обіцяв, буду голосувати за зняття депутатської недоторканності. Але зараз я розумію, і впевнений, що з часом це зрозуміють і мої виборці, ми робимо помилку, оскільки позбавляти депутатів недоторканності рано. Зараз наша країна ще не готова до такого кроку», - написав Гаврилюк.

Він вважає, що в країні досі не закінчилася революція, і держава ще не змінилася.

«Мафія пустила своє коріння дуже глибоко, і щоб її викорінити, потрібен час і чималі зусилля. Я отримав практичне підтвердження того, що моя попередня думка про негайне зняття депутатської недоторканності була помилковою», - зазначив Гаврилюк.

Він зазначив, що недоторканність йому необхідна для захисту простих громадян в окрузі, по якому він балотувався в депутати Ради.

«Свого часу, як і зараз, депутатською недоторканністю прикривалися багато бандитів. Але в той же час, це був (і залишається) механізм захисту депутатів, які борються зі злочинцями за права простих виборців. Саме недоторканність, як захист і зброя одночасно, допомогла багатьом народним обранцям у боротьбі з режимом Януковича. І зараз цей механізм повинен допомогти закінчити розпочату справу», - додав він.

«Ще раз підкреслюю, що зняття недоторканності необхідно відкласти до тих пір, поки в Україні не закінчиться революція, не зміниться судова система, а корупціонери не опиняться у в'язниці», - написав Гаврилюк.