Казахстан хоче допомогти Україні встановити мир - Назарбаєв

Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв заявив, що готовий долучитися до процесу мирного врегулювання конфлікту в Україні
Depo.Влада
22 грудня 2014 12:06
ФОТО: depo.ua
Казахстан хоче допомогти Україні встановити мир - Назарбаєв
Казахстан хоче допомогти Україні встановити мир - Назарбаєв

Про це він заявив сьогодні в Києві під час зустрічі з головою української держави Петром Порошенком, повідомили depo.ua в прес-службі президента України.

Порошенко подякував Назарбаєву за його чітку позицію щодо незалежності та територіальної цілісності України. «Я дуже вдячний за тверду і послідовну позицію в підтримці незалежності та територіальної цілісності України», - підкреслив він.

У свою чергу Назарбаєв привітав Україну з успішно проведеними демократичними виборами і висловив готовність всіляко сприяти відновленню економічного співробітництва між країнами та прискоренню мирного процесу на Донбасі.

«Проведення успішних виборів та формування нового уряду - це ваш успіх, пане президенте, і я вас вітаю з цією перемогою», - зазначив він.

Нурсултан Назарбаєв підкреслив важливість дотримання Мінського формату і висловив готовність долучитися до процесу мирного врегулювання.

Як повідомляв depo.ua, сьогодні президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв прилетів до Києва з робочим візитом.