Кавказько-буковинський балаган і директор його Порошенко

"Колективний ПараЛяшко" зжер український політикум
Depo.Влада
14 грудня 2015 22:30
ФОТО: depo.ua
Кавказько-буковинський балаган і директор його Порошенко
Кавказько-буковинський балаган і директор його Порошенко

Епічна заворуха за участі Кужель та Тетерука, істеричні бійки Парасюка, клоунади Ляшка, мацання Барною інтимних місць Яценюка... І вищий пілотаж - головний поліцмейстер країни Арсен Аваков чи то просто виливає воду, чи кидає склянкою у другого кавказця губернатора Одещини Саакашвілі. І це все на нараді під головуванням Президента Петра Порошенка... Тепер тільки залишилося дочекатися, коли Порошенка на виступі в Раді якийсь "парасюк" закидає цукерками, виробництва славнозвісної Липецької фабрики. Українська політика - це не мистецтво управління, а суцільний балаган, бубни якого дуже скоро можуть перетворитися на поминальний подзвін. Дуже хочеться сподіватися, що не для України, а для українських політиків.

Одна частина - фани Саакашвілі - скажуть, що Аваков просто втратив людську подобу і йому не місце на посаді головного наглядача за порядком в країні. Друга частина - не фанів Авакова, а фанатичних ненависників Саакашвілі - скаже, що, нарешті, хоч хтось по-чоловічому урезонив істеричного грузина-гастролера, як, за версією нардепа Лещенка, його верескливо обзивали Яценюк з Аваковим. Ну а більшість українців, схоже, просто подумає - боже, яких ми ідіотів привели до влади. І якщо Аваков думає, що він заробив бали тим, що швидко побіг і написав в ФБ про своє геройство, якщо Саакашвілі гадає, що показ відео з істерикою Яценюка та Авакова виставить його в кращому світлі - то обидва помиляються. Кожна подібна балаганна історія понижає рейтинг УСІХ без винятку українських політиків. Чесно кажучи, якщо Барну вигнали з фракції,  то було би правильно якщо б Порошенко ініціював відставки і Саакашвілі, і Авакова. Просто, щоб довести, що він керівник держави, а не директор цирку.

І останнє. Коли українці вдосталь насміються над черговими кониками українських міністрів та губернаторів, то в них обов'язково з'явиться відчуття, що поки їм крутили це "кіно", хтось прошарився по їхнім кишеням...

Читайте також

Аваков розповів, як вгамував Саакашвілі, плеснувши водою в обличчя