Каспаров переконаний, що мирним шляхом путінський режим не подолати

Російський шахіст і опозиційний політик Гаррі Каспаров, коментуючи нещодавні вибори, що відбулися в Росії, висловив переконання, що історичний шанс на мирний демонтаж путінського режиму вже втрачений
Depo.Влада
20 вересня 2015 16:22
ФОТО: depo.ua

Як пише він у своєму блозі на "Ехо Москви" "революційний сценарій змін в Росії сьогодні є єдиною реальною перспективою". Каспаров різко критикує опозицію, яка досі намагається через вибори змінити стан речей в Росії.

"На жаль, наш історичний шанс на відносно мирний демонтаж путінського режиму був втрачений і революційний сценарій змін в Росії сьогодні є єдиною реальною перспективою. Ми не можемо сказати напевно, коли саме режим захитається під вантажем власної неефективності і божевільних авантюр, хоча вже зараз можна констатувати, що верхівка, яка втратила адекватність своїми діями суттєво наблизила і продовжує наближати цей момент. Завдання опозиції - готуватися до цього "часу X", формулювати стратегію поведінки як в умовах можливої ​​революції, так і в разі приходу до влади, а не брати участь у режисованою владою постановках (виборах - ред.)", - заявив Каспаров.

Опозиціонер наводить приклад України, де українці не стали покладатися на участь у виборах.

"Перед очима у нас приклад України. Зіткнувшись з злочинним свавіллям путінської маріонетки Януковича, українці не стали покладатися на участь у "виборах", а вийшли захищати свою свободу на Майдан, не побоявшись міліцейських кийків і навіть куль, тому сьогодні вони вправі називати себе громадянами", - пише він.

"Російському народові ще тільки належить здати свій іспит на громадянськість. Тішити себе безпідставними ілюзіями і сподіватися на чергову "відлигу" - це гарантія отримання чергового "незараху" на іспиті Історії", - додав Каспаров.

Більше новин читайте на Влада.Depo.ua.