Касько вимагає від Луценка скасувати повідомлення про підозру

Колишній заступник генерального прокурора Віталій Касько публічно зажадав від нового керівника Генеральної прокуратури України Юрія Луценка скасувати повідомлення про підозру від 8 квітня, що, на його думку, є незаконним
Depo.Влада
21 травня 2016 12:33
ФОТО: depo.ua

"В понеділок, 16 травня, ми подали новому вже Генеральному прокурору офіційне клопотання про скасування як незаконного повідомлення про підозру від 8 квітня, яке 10 квітня театрально, незаконно і безуспішно намагалися вручити мені Сус і компанія", - написав Касько у "Фейсбуці", передає depo.ua.

За його словами, "це дійство порушувало елементарні вимогу закону про вручення повідомлення про підозру у день її складення і вимогу про здійснення цих дій спеціальним суб’єктом - Генеральним прокурором або його заступником (через статус адвоката)". "Це навіть якщо винести за дужки незаконне стеження, дії в нічний час, пошкодження майна і відсутність спроб направити виклик поштою. Безпідставність та політична вмотивованість цієї "підозри" - це окреме питання", - додав екс-заступник Віктора Шокіна.

"Минув вже тиждень (тоді як КПК відводить 3 дні для відповіді на таке клопотання), але ми й досі не дочекалися від новопризначеного Генерального прокурора жодної реакції. Тому змушені звертатися до нового очільника ГПУ публічно і все ще сподіваємось, що він не має на меті продовжити відомі всім "замовні справи" свого попередника", - додав Касько.

Нагадаємо, після того, як Віталія Каська було звільнено з посади наказом Віктора Шокіна, йому вручили повідомлення про підозру та неодноразово викликали на допит до ГПУ у різних справах.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада