Касько: Справа щодо арешту моєї квартири демонструє недоліки судової системи

Екс-заступник генерального прокурора України Віталій Касько стверджує, що справа арешту його квартири демонструє недоліки судової системи
Depo.Влада
16 червня 2016 18:05
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив сьогодні журналістам, передає depo.ua з посиланням на "112 Україна". 

"Апеляцію ми подали десь наприкінці травня, вона надійшла до суду на початку червня і п’ять днів вже даним давно минули для її розгляду. Закон вимагає від суду розглянути справу в п’ятиденний термін. Яким чином кур’єр апеляційного суду буде забирати справу з Печерського суду – це відповідно проблема самого суду. Те, що це не робиться, говорить про те, що закон не виконується, а оскільки в цій справі закон не виконується систематично, мене це не дивує", - зазначив він.

За словами Каська, доки триває розгляд справи, він проживає у знайомих. "За рішенням суду, я не маю права там проживати, але виконання цього рішення покладається на прокуратуру. Наразі я там (в квартирі, - ред.) не живу, таким чином виконуючи добровільно рішення суду. Мені на Фейсбук надійшло дуже багато пропозицій від друзів перечекати, пережити це кримінальне провадження", - сказав він.

Нагадаємо, що сьогодні Апеляційний суд мав продовжити розгляд скарги на арешт квартири екс-заступника генпрокурора України Віталія Каська. На неї знову наклали арешт

Зауважимо, 23 травня Касько заявляв, що Апеляційний суд Києва скасував рішення Печерського районного суду про арешт його трикімнатної квартири.

Нагадаємо, в березні за зверненням тодішнього генерального прокурора Віктора Шокіна суд заарештував трикімнатну квартиру Каська. Генпрокурор спирався на матеріали досудового розслідування відносно працівника прокуратури, який "шляхом вчинення шахрайства, а саме надання недостовірної інформації про відсутність постійного житла в Києві та завищення фактичної кількості членів сім'ї, протягом 2010-2014 років незаконно заволодів квартирою, розташованою на території Києва".

Сам Касько стверджував, що отримав квартиру згідно з розпорядженням Генпрокуратури в 2008 р., приватизував її в 2014 р. і відзначив це в декларації.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада