Касько: Шокін вимагав виконувати вказівки Кононенка

Генпрокурор Віктор Шокін вимагав від свого заступника Віталія Каська виконання інструкцій заступника голови фракції "Блоку Петра Порошенко" Ігоря Кононенка
Depo.Влада
26 лютого 2016 05:28
ФОТО: depo.ua

Про це сам Касько розповів в інтерв'ю Reuters, перелає depo.ua.

Відповідаючи на питання, чому він звільнився з ГПУ, Касько заявив, що одним із прикладів було те, що Шокін на прохання Кононенка вимагав вплинути на розслідування.

"Я отримав жорстку вимогу від генерального прокурора стосовно цього. Я відмовився виконати її", - сказав Касько, відмовившись повідомити про яку саме справу йдеться.

Нагадаємо, 15 лютого Касько заявив, що подає у відставку.

"Останньою краплею став черговий перерозподіл роботи ГПУ, Шокін забрав у мене всі функції і інструменти вести справи, над якими починала працювати наша команда, в тому числі щодо "діамантових прокурорів", - зазначив він.

"ГПУ - це мертвий орган, у незалежність якого ніхто не вірить", - додав він.

З іншого боку із звинуваченнями на адресу Кононенка виступив і міністр економіки Айварас Абромавичус. 3 лютого він подав у відставку, назвавши однією з причин такого рішення блокування роботи МЕРТ і тиск з боку Кононенка.

На сайті НАБУ 3 лютого з'явилося повідомлення про те, що їхні детективи вже почали перевірку фактів, озвучених Абромавичусом щодо можливого втручання в роботу МЕРТ з боку Кононенка та інших депутатів.

Раніше повідомлялося, що на прохання президента Петра Порошенка Шокін написав заяву про відставку, однак перебуває зараз у відпустці.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада