Касько: Шокін обіцяв знищити всіх, хто зазіхне на його "сім'ю"

З часу викриття у червні 2015 року корупційної діяльності групи "діамантових прокурорів" Віктор Шокін заявив, що знищить всіх, хто зазіхнув на його "прокурорську сім'ю"
Depo.Влада
29 березня 2016 18:00
ФОТО: depo.ua

Про це у блозі на "Укрправді" написав екс-заступник генпрокурора Віталій Касько, передає depo.ua

"З часу викриття нами у червні 2015 року корупційної діяльності групи "діамантових прокурорів", які, як виявилось були близьким оточенням Шокіна, останній заявив, що знищить всіх, хто зазіхнув на його "прокурорську сім'ю". Кримінальні і дисциплінарні провадження посипались на слідчих і прокурорів. Шокін та близькі до нього заступники всіляко цькували і продовжують цькувати не тільки тих, хто зловив Корнійця і Шапакіна, але і всіх тих, хто навіть просто працювали поряд з Каськом і Сакварелідзе. Загрози постійних обшуків, арештів, переслідування батьків і родичів – і до таких засобів вдаються ці люди", - написав він.

За словами Каська, під постійним тиском перебувають і працівники СБУ, які оперативно супроводжували справу "діамантових прокурорів".

"Перший заступник Голови СБУ В. Трепак по суті відсторонений від справ і в такому стані перебуває до сьогодні",- зазначив Касько.

Нагадаємо, що  6 липня заступник голови слідчого управління Генпрокуратури Володимир Шапакін і заступник прокурора Київської області Олександр Корнієць були затримані за підозрою у вимаганні хабара в особливо великих розмірах. Згодом їх відпустили під заставу, а на слідчих, які займаються цією справою, посилився тиск

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада