Касько прокоментував відмову Шокіна відпустити його до США

Заступник генерального прокурора України Віталій Касько заявляє, що Віктор Шокін не надає пояснень щодо причин відмови у дозволі на відвідування США для зустрічі з американськими високопосадовцями
Depo.Влада
11 січня 2016 17:36
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на УНІАН.

"Ніякого пояснення. Це вже не перше відрядження. Ніяких пояснень не надається", - сказав Касько, відповідаючи на запитання, чи були генеральним прокурором Шокіним надані пояснення щодо відмови Каську відвідати США.

Водночас заступник генпрокурора розповів, що це було особисте запрошення від США для участі у переговорах на високому рівні.

За словами Каська, запрошення стосувалося роботи генінспекції. "Це департамент, який бореться з корупцією у середині прокуратури", - зазначив він.

Також запрошення стосувалося перемовин з питань повернення активів та реформи прокуратури.

Заступник генпрокурора додав, що перемовини мали відбутися на рівні Департаменту юстиції (Міністерства юстиції) та Генеральної прокуратури США.

Говорячи про повернення активів, Касько зазначив, що мова йде про повернення активів у цілому.

"В першу чергу тих, де якимось чином задіяна американська сторона, тому що є і такі провадження", - наголосив заступник генпрокурора.

У зв'язку з цим він уточнив, що йдеться про активи, коли зачіпаються обидві країни, Україна та США, і Сполучені Штати, маючи власні розслідування, можуть надати певну допомогу.

Нагадаємо, 11 січня народний депутат Світлана Заліщук повідомила, що генпрокурор Шокін не дозволяє своєму заступнику Каську відвідати США для зустрічі з американськими високопосадовцями.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада