Касько про підозру ГПУ: Це роблять для того, аби змусити мене покинути Україну

Колишній заступник генпрокурора Віталій Касько заявив, що представники ГПУ вчора оголошували йому підозру з порушеннями
Depo.Влада
11 квітня 2016 10:20
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив на брифінгу, передає depo.ua.

"З 16 лютого я відновив свідоцтво про адвокатську діяльність. Тим не менш за мною організували стеження. Це хрестоматійний приклад порушення норм КПК на кожному кроці. Нібито було повідомлено про підозру, це робили люди, які не мають права цього робити адвокату. І вони цього не зробили. Вони облили машину невідомою фарбою, зловили пізно ввечері вчора, притому що жодних викликів на адресу свого проживання я не отримував", - сказав Касько.

На його думку, Генпокуратура хоче таким чином дискредитувати його.

"Всі ці дії свідчать, що єдиною метою є свавільне переслідування через погляди на боротьбу з корупцією в прокуратурі. Все, що написано в тих документах, не відповідає дійсності, все сфабриковано. Єдина мета цього розслідування – дискредитація мене", - додав він.

Касько зазначив, що розслідування ведеться для того, аби змусити його покинути Україну.

"Є інформація, що це все для того, щоб я покинув країну. Я країну відмовляюся покидати і буду відстоювати правду в судах", - сказав екс-заступник Генпрокурора.

Нагадаємо, вчора пізно ввечері в неділю слідчі ГПУ спробували вручити Каську підозру. Також машину Каська обмазали невідомою речовиною, щоб він не зміг відкрити двері.

Касько, якому слідчі ГПУ в ніч на понеділок намагалися вручити підозру, заявив, що за ним стежили

Згодом стало відомо, що підозра Каську стосується передачі у власність службової квартири у Києві.

Зазначимо,  адвокат Євген Грушковець раніше заявив, що Каську не було вручено підозру. Однак в ГПУ наполягають, що Каську повідомлення про підозру вручили відповідно з законом

Більше новин політики читайте на Depo.Влада