Касько пояснив, чому люди Луценка проводили обшук в НАБУ

Обшук, проведений працівниками Генпрокуратури в НАБУ, - це зовнішній прояв протистояння між двома структурами і нічого доброго він не обіцяє
Depo.Влада
5 серпня 2016 18:57
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі "112 Україна" заявив екс-заступник генпрокурора Віталій Касько, передає depo.ua.

"Ідеться не просто про обшук, ідеться про зовнішній прояв певного протистояння між двома силовими структурами. Воно було менш відкритим до останнього часу. Зараз воно виходить назовні. Як на мене, воно пов'язано в першу чергу з бажанням ГПУ втрутитися певним чином в автономію НАБУ", -  сказав він.

За словами Каська, таким чином ГПУ намагається поставити НАБУ в рамки, дати зрозуміти, хто головніший.

"Знову ж таки на мою думку, візьмемо, чому було проведено обшук. Який сенс було проводити обшук в правоохоронній структурі за відсутності реальних підозр, що випливає з самої ухвали суду, коли можна було провести доступ до речей і документів не викликаючи такий резонанс у суспільстві. Чи потрібно було проводити обшук з використанням підрозділу який у ЗМІ відомий як підрозділ Кононенка-Грановського, і залучати до цього обшуку Дмитра Суса, відомого всім виконанням певних чутливих замовлень... В цьому м'яко кажучи потреби не було. Я б це розцінював як зовнішній прояв протистояння між двома структурами. Насправді нічого доброго це обіцяє", -  зазначив він.  

Нагадаємо, що сьогодні ГПУ провела обшуки в будівлі НАБУ на підставі ухвали суду. У бюро стверджують, що слідчі не вилучили жодних документів, однак у ГПУ запевнили, що "провели вилучення документів"

 НАБУ вважає незаконною ухвалу суду щодо надання дозволу представникам ГПУ провести обшуки у будівлі бюро.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада