Касько і Сакварелідзе створять партію

Ініціативна група з 14 чоловік, серед яких екс-заступники генпрокурора Давид Сакварелідзе та Віталій Касько, працюють над створенням партії
Depo.Влада
28 червня 2016 21:01
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на сторінку Віталія Каська у "Фейсбуці".

"Ми, об'єднавши свою енергію і зусилля, почали процес формування абсолютно нової за своєю суттю і принципам політичної сили, яка приведе Україну в клуб успішних країн", - повідомляє Касько.

Крім екс-заступників генпрокурора в ініціативну групу входять народні депутати Віктор Чумак (позафракційний) і Наталія Новак (фракція "Блок Петра Порошенка"), екс-глава Нацагентства держслужби Денис Бродський, колишній головний редактор українського Forbes Володимир Федорин, представник громадянської платформи "Нова країна" Володимир Козленко, прес-секретар Д.Сакварелідзе Інна Грищенко та інші.

У повідомленні наголошується, що метою партії є: "захист державного суверенітету і відновлення територіальної цілісності України; знищення олігархічно-клептократичною системи шляхом повної і категоричній зміни політичної еліти; створення сильної держави, заснованого на справедливості, взаємній повазі та довірі; об'єднання українського суспільства навколо абсолютного неприйняття корупції; розвиток в Україні товариства відкритого доступу ".

"Етап попередніх консультацій завершений. Ми створюємо команди в регіонах і пропонуємо приєднатися до нас усім тим, хто вірить в майбутнє України і готовий віддано працювати для її процвітання і розвитку", - заявляють засновники партії.

Нагадаємо, Давід Сакварелідзе був заступником генерального прокурора України (з 16 лютого 2015 до 29 березня 2016) та за сумісництвом прокурором Одеської області (з 16 вересня 2015 до 29 березня 2016). Нещодавно він анонсував створення в Україні нової партії, ідеологом і драйвером якої мав стати губернатер Одещини Міхеїл Саакашвілі.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада