Карта АТО за 7 вересня: Росія жене військову техніку на південь Луганщини

Українські військові в повному обсязі виконують умови режиму припинення вогню. Одночасно за минулу добу в окремих районах фіксувався обстріл позицій сил АТО з боку терористів
Depo.Влада
7 вересня 2014 13:40
ФОТО: depo.ua
Карта АТО за 7 вересня: Росія жене військову техніку на південь Луганщини
Карта АТО за 7 вересня: Росія жене військову техніку на південь Луганщини

Оновлена карта бойових дій опублікована на сайті Інформцентру Ради нацбезпеки і оборони України, передає ДеПо.

У Маріуполі підтримується спокійна обстановка, ситуація повністю контролюється. Міський голова Юрій Хотлубей провів засідання штабу територіальної оборони, на якому відпрацьовані питання зі зміцнення оборони міста по периметру на відстані 15-20 км.

У Луганській області на північний схід від смт Сєвєрний зафіксовані колони бронетехніки і військових вантажівок, в т.ч. - Російські танки Т-72ВМ, зенітно-ракетні комплекси Стрела-10 і новітні російські зенітно-ракетні комплекси типу «Витязь».

Колона пройшла на південь області.

Російська сторона продовжує концентрацію своїх збройних сил на півночі тимчасово окупованого Криму і здійснює ротацію особового складу і техніки. Фіксується активність російських військ на Таганрозько-маріупольському напрямку. Росіяни здійснюють інженерне облаштування транспортних коридорів з території РФ в Україну.

У РНБО також заявили, що протягом доби порушень повітряного простору України не зафіксовано, так само як і обстрілу з території РФ.