Карта АТО за 24 січня: в полон захоплені 10 бойовиків, Червоний Партизан - сіра зона

Терористи, обстрілюючи і атакуючи українські позиції вздовж лінії розмежування, намагаються розширити підконтрольну їм територію для подальших воєнних операцій
Depo.Влада
24 січня 2015 14:50
ФОТО: depo.ua
Карта АТО за 24 січня: в полон захоплені 10 бойовиків, Червоний Партизан - сіра зона
Карта АТО за 24 січня: в полон захоплені 10 бойовиків, Червоний Партизан - сіра зона

Оновлена карта бойових дій опублікована на сайті Інформаційного центру Ради нацбезпеки і оборони України, передає depo.ua.

У той же час, за словами спікера АТО Андрія Лисенка, населений пункт Червоний Партизан, в який зайшли бойовики, залишається «сірою зоною», непідконтрольною жодної зі сторін конфлікту.

«Населений пункт Червоний Партизан знаходився в «сірій зоні», яка не контролювалася ні силами АТО, ні бойовиками. Бойовики, зайшовши туди і виставивши свій прапорець, заявили, що вони взяли нову територію. Насправді, ця територія була нічиєю, і залишається нічиєю», - заявив Лисенко.

При цьому він додав, що там діють українські закони.

Крім того, він додав, що сили антитерористичної операції в районі аеропорту Донецька взяли в полон 10 бойовиків.

«У результаті обшуку у нападників були вилучені військові квитки, так званої «ДНР» та РФ, а також посвідчення громадянина Росії», - заявив Лисенко.

Він зазначив, що сили АТО продовжують тримати оборону в частині будівель донецького аеропорту.

«Ситуація в аеропорту Донецька не змінилася. Частина будівель і споруд контролюється українськими військовослужбовцями. Аеропорт зараз є полем бою, і саме там, як і в інших частинах на лінії розмежування, відбуваються обстріли та сутички з противником. Хлопці тримають оборону», - заявив Лисенко.