Корбан просить Наливайченка замовити за нього слово

Лідер партії УКРОП Геннадій Корбан просить екс-голову СБУ Валентина Наливайченка прояснити деякі деталі щодо інкримінованих йому злочинів
Depo.Влада
17 листопада 2015 20:08
ФОТО: depo.ua

Відповідне звернення Корбан розмістив на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

Політик мотивував свій крок тим, що саме Наливайченко очолював СБУ у той період, коли з'явилися матеріали, які лягли в основу обвинувачення проти нього.

Зокрема, Корбан просить колишнього голову СБУ прояснити, чи відомо йому про існування кримінального переслідування стосовно нього за епізодами з викраденням людей, розкраданням коштів благодійного волонтерського фонду та втручанням у виборчий процес, які датовані 2004-2015 роками.

Також Корбан звернувся до Наливайченка з проханням відповісти, чи відомо йому про ухилення з боку лідера УКРОПу від слідчих дій щодо цих справ, від свідчень слідчим ГПУ і СБУ, про спроби втекти з країни після висунення йому звинувачень, впливати на слідство та тиснути на свідків, а також про "замовний характер кримінальних справ проти нього з боку вищих посадових осіб держави".

Корбан підкреслив, що чув про Наливайченка як про "принципову і авторитетну людину", що підтверджують обставини його відставки та останні антикорупційні розслідування, і розраховує на його відповідь.

"Шановний Валентине Олександровичу, я розумію, що ці питання стосуються ваших колег, і, можливо, я ставлю вас у незручне становище. Однак я не боюся за себе – просто хочу, щоб мої діти росли в іншій країні, яку ми захищали з вами разом, не шкодуючи ні сил, ні часу, ні коштів. Для цього ми всі мусимо бути чесними. Перед собою, перед людьми, перед Богом", – написав Корбан.

Читайте також: В чому підозрюють Корбана. Докази ГПУ та СБУ

Більше новин політики читайте на&nb