ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"В МВС достатньо наручників": Гройсман пригрозив несумлінним чиновникам швидкою "розправою"

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив, що всіх чиновників і працівників уряду, які намагатимуться ставити питання про неправомірну вигоду, буде жорстоко покарано

Depo.Влада
20 червня 2018 11:52
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив під час засідання уряду, передає Depo.ua.

"Всі структури, які займаються сьогодні оформленням митних вантажів… Фітосанітари, екологісти й усі інші… Я просив би, щоб усі міністерства сьогодні зібрали своїх представників. Ми будемо карати їх нещадно, я на цьому наголошую", – сказав Гройсман.

Він наголосив, що "Міністерство внутрішніх справ (МВС) сьогодні має достатньо наручників, які буде надягати їм абсолютно в ту ж хвилину, як тільки вони будуть ставити питання про неправомірну вигоду, або завдання шкоди українській державі шляхом підробки документів, сприяння незаконному переміщенню товарів".

Прем'єр наголосив, що всі ці кошти належать українцям і закликав усіх присутніх на засіданні бути абсолютно чесними перед українськими громадянами.

"Я попереджаю всіх, хто перебуває в системі координації роботи уряду: на персональну відповідальність. Ми будемо кожного місяця підбивати підсумки, і будемо це робити публічно, для того щоби розуміти, де в нас є слабкі місця які ми маємо просто ліквідувати. Із точки зору, в тому числі, й кадрів. Хто не може і не хоче служити державі та людям – я прошу всіх на вихід. Ще можливо сьогодні-завтра це зробити", – підсумував Гройсман.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада