"В МВС достатньо наручників": Гройсман пригрозив несумлінним чиновникам швидкою "розправою"

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив, що всіх чиновників і працівників уряду, які намагатимуться ставити питання про неправомірну вигоду, буде жорстоко покарано

Про це він заявив під час засідання уряду, передає Depo.ua.

"Всі структури, які займаються сьогодні оформленням митних вантажів… Фітосанітари, екологісти й усі інші… Я просив би, щоб усі міністерства сьогодні зібрали своїх представників. Ми будемо карати їх нещадно, я на цьому наголошую", – сказав Гройсман.

Він наголосив, що "Міністерство внутрішніх справ (МВС) сьогодні має достатньо наручників, які буде надягати їм абсолютно в ту ж хвилину, як тільки вони будуть ставити питання про неправомірну вигоду, або завдання шкоди українській державі шляхом підробки документів, сприяння незаконному переміщенню товарів".

Прем'єр наголосив, що всі ці кошти належать українцям і закликав усіх присутніх на засіданні бути абсолютно чесними перед українськими громадянами.

"Я попереджаю всіх, хто перебуває в системі координації роботи уряду: на персональну відповідальність. Ми будемо кожного місяця підбивати підсумки, і будемо це робити публічно, для того щоби розуміти, де в нас є слабкі місця які ми маємо просто ліквідувати. Із точки зору, в тому числі, й кадрів. Хто не може і не хоче служити державі та людям – я прошу всіх на вихід. Ще можливо сьогодні-завтра це зробити", – підсумував Гройсман.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook