Каплін опублікував подробиці справи за результатами перевірки Сергія Зуєва

Народний депутат України Сергій Каплін опублікував подробиці кримінальної справи за результатами спецперевірки кандидата на пост глави "Укренерго" Сергія Зуєва
Depo.Влада
12 жовтня 2016 20:33
ФОТО: depo.ua

Відповідний документ опублікований на його сторінці у "Фейсбуці".

Зазначимо, раніше Окружний адміністративний суд Києва встановив судову заборону Кабінету Міністрів погоджувати Сергія Зуєва на посаду директора НЕК "Укренерго".

"Використання службового становища в корисливих цілях збагачення та в інтересах третіх осіб. Пропоную вашій увазі частину матеріалів кримінальної справи за фактом спецперевірки кандидата на пост глави "Укренерго" громадянина Зуєва, про якого так піклується Сергій Лещенко", - прокоментував Каплін.

Він також зазначив, що "постанова Кабінету міністрів Арсенія Яценюка номер "777" дозволила комфортно сісти на тему "групи шахраїв". "Комісію з підбору кадрів на ключові державні компанії очолив співробітник Абромавічуса Юрченко А. В., який за сумісництвом є власником агентства з підбору персоналу. Тому не дивно, що в конкурсах перемагають запропоновані його агентством персонажі, за що держава платить сотні тисяч.

У випадку, якщо СБУ знаходить порушення при спецперевірці персонажів, вибігає натовп антикорупціонерів з шумом про те, що влада заважає боротися з корупцією.

Насправді шахраї заробляють чотири рази. Перший - коли отримують від держави платіж за перебування кадру. Другий - від олігарха, який дуже просить за кадра. Третій - системні платежі від кадру після призначення. Четвертий - їм за це держава ще й зарплату платить. Все під дахом Сергія Лещенка, а раніше міністра Абромавічуса!", - зазначив він.

Нардеп також зазначив, що подасть до суду на оскарження проведення конкурсу.

"Як народний депутат, пишу звернення до НАБУ і Генеральної прокуратури з вимогою провести перевірку діяльності Юрченко А.В., агентств з підбору персоналу "Хадсон" і "Талант едвайзерс". Окремо звертаюся до прем'єр-міністра Гройсмана. Будь ласка, продемонструйте суспільству, що ви не наслідуєте схеми Яценюка - скасуйте 777 постанову", - зазначив Каплін. 

Як повідомляло раніше українські ЗМІ, до участі в конкурсі Сергій Зуєв був співробітником компанії AES в Казахстані, а також працював на керівних посадах у "Рівнеобленерго" і "Київобленерго", що належать російській промислово фінансовій групі Vsenergy.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада