Каплін назвав Ляшка шльондрою за "змову з Яценюком"

Сьогодні лідер Партії простих людей, нардеп від БПП Сергій Каплін заявив, що політичні сили, які зараз блокують Кабінет Міністрів раніше, "наче шльондра" обслуговували інтереси прем’єр-міністр Арсенія Яценюка, а тепер навмисно перегороджують прохід до його кабінету
Depo.Влада
23 жовтня 2015 14:11
ФОТО: depo.ua

Про це Каплін заявив під час так званої "тарифної ходи" в Києві в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Звертаються до тих політичний партій, які паряться на нашій ході. Ви в прямій змові з Яценюком перегородили дорогу до його кабінету. Закликаю вас прибрати свої рекламні намети, як ми подолайте тисячі кілометрів, щоб мати моральне право на це. Ви призначили Яценюка і навіть не вибачилися перед українським народом, ви, наче остання шльондра, обслуговували його в парламенті… Ви були однією великою бандою і зараз стали на дорозі тарифної революції. Вимагаю прибрати всі прапори і на мети. Ми йдемо безпосередньо до Яценюка. Я маю дістатися його горла", - прокричав Каплін у телеефірі.

Нагадаємо, що лідер Радикальної партії Олег Ляшко вже заявив про початок "тарифного Майдану", розпочавши пікет Кабінету Міністрів України з вимогою знизити вартість комунальних послуг.

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад