Капітана арештованого судна "Норд" знову оголосили в розшук

Оболонський районний суд Києва 12 квітня ухвалив оголосити в розшук капітана керченського судна "Норд" Володимира Горбенка
 

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на "Крим.Реалії".

 

Суд прийняв відповідне рішення після того, як Горбенко знову не з'явився на судове засідання. Представник Прокуратури попросив суд припинити справу і оголосити в розшук капітана керченського судна "Норд".

 

Прокурор надав суду відповідь СБУ на запит Прокуратури АРК, в якому повідомляється, що Горбенка не змогли доставити на судове засідання шляхом примусового приводу, оскільки той знаходиться в анексованому Криму.

 

Адвокат обвинуваченого Дмитро Щербина виступив проти клопотання звинувачення, заявивши, що точних даних про місцезнаходження Горбенко у прокуратури і суду немає.

 

Суддя Оболонського районного суду Києва Сергій Родіонов прийняв сторону звинувачення, оголосив Володимира Горбенка в розшук і призупинив справу.

 

Нагадаємо, 27 березня 2018 року корабель морської охорони українських прикордонників затримав кримське риболовецьке судно "Норд", яке йшло під прапором Росії.

 

30 березня 2018 року судно заарештували за рішенням суду.

 

28 січня 2019 року капітан затриманого в Україні судна "Норд" Володимир Горбенко зник безвісти, після чого опинився в окупованому Криму.

 

4 лютого 2019 року капітана заарештованого російського судна "Норд" Володимира Горбенка українська поліція оголосила в розшук.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна