Капітан судна "Норд" переховується в Криму і не збирається повертатись в Україну

Так звана "уповноважена з прав людини в Криму" Людмила Лубіна заявила, що капітан російського судна "Норд" Володимир Горбенко зараз знаходиться на території півострова і не повернеться на Україну
 

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на РІА Новини.

 

Таким чином вона прокоментувала інформацію про те, що Оболонський районний суд Києва оголосив Горбенка в розшук на Україні в зв'язку з його неявкою в зал судового засідання.

 

"Нехай оголошують. Це проблеми і питання держави Україна. Це їх правосуддя, вони так вважають, а наше діло праве. Горбенко перебуває вдома, з родиною. Він вдома, а в Києві буде робитися все що завгодно. Його повернення на Україну виключене", – сказала Лубіна.

 

Нагадаємо, 27 березня 2018 року корабель морської охорони українських прикордонників затримав кримське риболовецьке судно "Норд", яке йшло під прапором Росії.

 

30 березня 2018 року судно заарештували за рішенням суду.

 

28 січня 2019 року капітан затриманого в Україні судна "Норд" Володимир Горбенко зник безвісти, після чого опинився в окупованому Криму.

 

4 лютого 2019 року капітана заарештованого російського судна "Норд" Володимира Горбенка українська поліція оголосила в розшук.

 

12 квітня 2019 року Оболонський районний суд Києва також ухвалив оголосити в розшук капітана керченського судна "Норд" Володимира Горбенка.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна